Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektronik (Consumer Technology)

UL International Polska Sp. z o.o. O firmie

UL International Polska Sp. z o.o.

Równoległa 4

Warszawa

W UL wiemy, dlaczego przychodzimy do pracy.

Tysiące z nas na całym świecie codziennie budzi się ze wspólnym celem: aby świat stał się miejscem bezpiecznym, pewniejszym i zrównoważonym. Nauka jest w naszym DNA; jesteśmy nieskończenie ciekawi i niestrudzeni w poszukiwaniu i mówieniu prawdy. Cieszymy się z tego, że nasza praca wnosi znaczący wkład do społeczeństwa i jesteśmy dumni, że nasza kultura skupia się na uczciwości, współpracy, włączaniu i dążeniu do doskonałości. UL stoi na czele postępu technologicznego, a my nieustannie poszukujemy nowych sposobów na wspieranie innowacji i pozytywnych zmian. Satysfakcjonujące? Tak. Ekscytujące? Oczywiście!

Nasz dział Consumer Technology (CTECH), umożliwiając wdrożenia nowych technologii, przyczynia się do rozwoju społeczeństw. Chcemy być najlepszym dostawcą usług, które pozwalają naszym klientom z powodzeniem wprowadzać na rynek bezpieczne, zgodne z przepisami i satysfakcjonujące konsumentów produkty elektroniczne i bezprzewodowe. Bycie najlepszym oznacza pracę z najbardziej wymagającymi klientami, najnowszymi technologiami i innowacjami, przy jednoczesnym stałym zapewnianiu doskonałej jakości, najlepszych standardów obsługi i najwyższej wartości usług. Dzięki temu nasi klienci stają się naszymi rzecznikami, a UL utrzymuje pozycję lidera rynku w obszarach swojej działalności.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Elektronik (Consumer Technology)Numer ref.: Miejsce pracy: ul. Równoległa 4, Warszawa

do przygotowywania i wykonywania różnorodnych testów elektrycznych / mechanicznych baterii i sprzętu elektronicznego zgodnie z normami bezpieczeństwa (IEC, UL, EN).

Czego się nauczysz i co osiągniesz:

Po wdrożeniu i okresie szkoleniowym będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Wykonywanie testów i pomiarów w urządzeniach elektrycznych/elektronicznych (w tym nowych, wchodzących na rynek) na zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa (m.in. IEC, UL, EN)
  • Przygotowywanie dokumentacji wyników badań
  • Aktywną współpracę z inżynierami zlecającymi badania, także z zagranicy

Co powoduje, że idealnie pasujesz na to stanowisko:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w badaniu lub serwisowaniu urządzeń elektrycznych/elektronicznych, takich jak np.: sprzęt komputerowy, audio-wideo, AGD, osprzęt przemysłowy, zasilacze impulsowe, układy zasilania AC/DC lub DC/DC, baterie
  • Umiejętność czytania/rozumienie schematów elektronicznych
  • Znajomość technik pomiarów elektrycznych/mechanicznych
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Innowacyjne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów

Czego doświadczysz pracując w UL:

  • Misja: dla UL odpowiedzialność korporacyjna i społeczna nie są niczym nowym. Tworzenie świata bezpiecznym, bardziej pewnym i zrównoważonym miejscem jest naszym modelem biznesowym przez ostatnie 125 lat i jest głęboko zakorzenione we wszystkim co robimy.
  • Ludzie: gdy spytasz któregokolwiek pracownika UL co najbardziej lubi w pracy w tej firmie, prawie zawsze usłyszysz odpowiedź: „ludzi”. Wychodzenie poza to, co jest możliwe, to standard w UL. Możemy dostarczać najlepsze rozwiązania, ponieważ zatrudniamy najlepszych.
  • Interesująca praca: Każdy dzień jest dla nas inny, ponieważ niecierpliwie wyczekujemy kolejnych innowacji, które tworzą nasi klienci. Inspiruje nas podejmowanie wyzwań, które zmieniają to, jak ludzie żyją, pracują i bawią się. Ponieważ jesteśmy firmą globalną, w wielu sytuacjach będziesz miał możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenie w pracy z kolegami i koleżankami z całego świata.
  • Rozwój i osiągnięcia: Uczymy się, pracujemy i rozwijamy wspólnie, wspierani przez ukierunkowane programy rozwoju, nagradzania i doceniania oraz nasz wewnętrzny dział UL University, który oferuje bogaty program szkoleń dla wszystkich pracowników, włączając w to ścieżkę szkolenia technicznego dla odpowiednich stanowisk.
  • Pakiet wynagrodzeniowy: oferujemy stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, lunch kupony, dofinansowanie wypoczynku). Praca poniedziałek-piątek, możliwa okresowa praca w systemie dwuzmianowym (druga zmiana w godzinach popołudniowych/wieczornych w okresach dużej ilości pracy).

Praca w UL to ekscytująca podróż, pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Rozwijamy się i bawimy. To jest nasza codzienność. To jest nasza norma.

Zainteresowany? Aby dowiedzieć się więcej o nas i pracy, którą wykonujemy, odwiedź stronę: https://ctech.ul.com/en/

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000)"

Informujemy, iż administratorem danych jest UL International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 81. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 1998r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Ogłoszenie archiwalne