Oferta pracy

Technik elektronik - elektronika, automatyka, robotyka

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

4 0009 000 brutto / mies.
  • Jana Długosza 2-6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

RGB Elektronika Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Jana Długosza 2-6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza, naprawa elektroniki przemysłowej

  • Wymiana komponentów oraz modułów elektronicznych

  • Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy oraz testów urządzeń

Podział czasu pracy
15%

Diagnoza i przygotowanie do naprawy

60%

Usuwanie usterek i awarii

25%

Testy funkcjonalne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne - elektronik lub pokrewne

  • Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop, itp.)

  • Chęć ciągłego rozwoju poprzez kursy, szkolenia oraz rozwiązywanie nowych problemów technicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych, o których opowiesz nam na rozmowie kwalifikacyjnej.

  • Pasja do elektroniki i automatyki. Jeżeli zrobiłeś "coś" fajnego lub masz takie marzenia - opowiedz nam o tym. Wspieramy ciekawe pomysły z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Pracę w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Możliwość awansu i rozwoju w związku z dynamicznym rozwojem

  • Niezbędne wyposażenie i narzędzia pracy - praca na sprawdzonych i zadbanych narzędziach to dla nas podstawa

  • Stabilną pracę, jednozmianową, od poniedziałku do piątku

  • Elastyczny czas pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Lokalizacja w centrum Wrocławia

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta "Nie wyrzucaj - naprawiaj" - zero waste.

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi - może to właśnie Ty :)

Przewiń do profilu firmy