Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik elektronik

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i testowanie układów elektronicznych

  • Testy funkcjonalne kompletnych urządzeń

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętność czytania schematów ideowych układów elektronicznych

  • Umiejętność montażu komponentów w technologiach THT i SMT

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi (multimetr, lutownica itp.),

  • Komunikatywność, obowiązkowość i dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę nad ciekawymi nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie branżowe

AWEX Sp. z o.o. Sp. K.

AWEX – to Lider wśród producentów systemów bezpieczeństwa, a wytwarzane w Polsce systemy oświetlenia awaryjnego oraz systemy sygnalizacji pożaru są produktami cenionymi zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma realizuje od lat misję profesjonalnego i świadomego producenta urządzeń w swojej branży. Opiera się na zaawansowanych technologiach i autorskich rozwiązaniach z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Przewiń do profilu firmy