Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektronik – Laboratorium Wzorcujące

GAZEX-DRZEWICKI Sp. j.

Baletowa 16

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie przeglądów i wzorcowań sensorów/detektorów gazów;

  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym lub pokrewne;

  • Doświadczenie praktyczne w wyuczonym zawodzie – minimum 3 lata;

  • Zdolności manualne, dokładność i precyzja;

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;

  • Niezbędne osobiste narzędzia pracy i szkolenia;

  • Bezpłatny pakiet medyczny oferujący dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów;

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz wczasów, obozów dla dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • szkolenia

GAZEX jest liderem w branży stacjonarnych systemów detekcji gazów na polskim rynku. 30-letnie doświadczenie w konstruowaniu i wielkoseryjnej produkcji elektronicznych urządzeń do wykrywania i pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych, tlenu i freonów gwarantuje najwyższą jakość, funkcjonalność rozwiązań i niezawodność oferowanych produktów. Firma zapewnia kompleksowość usług — doradztwo techniczne, dostawę, montaż oraz serwis urządzeń.

Przewiń do profilu firmy