Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektronik

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem zakupów oraz zlecenia produkcji kontraktowej złożeń PCB we współpracy z działem zakupów i logistyki

  • Programowanie, uruchomienie, diagnoza problemów oraz kontrola jakości złożeń PCB

  • Przeprowadzanie procedur testowych elektroniki, przygotowywanie raportów testowych

  • Dobór komponentów oraz zamienników komponentów elektronicznych z rynku pod względem ceny i dostępności - samodzielne lub we współpracy z działem R&D

  • Współpraca z działem R&D w zakresie prowadzenia dokumentacji technicznej złożeń PCB

Nasze wymagania

  • Obsługa elektronicznych urządzeń pomiarowych takich jak multimetr, zasilacz laboratoryjny, oscyloskop

  • Znajomość rynku komponentów elektronicznych

  • Znajomość podstaw elektroniki, rozumienie schematów i dokumentacji technicznej

  • Umiejętność programowania (‘flashowania’) mikrokontrolerów (np. AVR, PIC, STM32 itp)

  • Podstawowe zdolności manualne w zakresie lutowania THT i SMD, przygotowywanie wiązek i konfekcji kablowych

  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność współpracy z innymi działami oraz z podwykonawcami, dobra organizacja pracy

  • Znajomość jednego z programów ECAD jak Altium, Eagle, KiCad

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe

  • Znajomość standardów produkcji elektroniki, np. IPC

  • Hobby związane z elektroniką lub majsterkowaniem

To oferujemy

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur firmy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Kartę MultiSport

  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo

  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/