Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Elektronik (Utrzymanie Ruchu)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G.D. jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie maszyn do produkcji i pakowania papierosów, produkcji filtrów, innych wyrobów tytoniowych i produktów specjalnych. G.D. jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technik Elektronik
    (Utrzymanie Ruchu)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Obszar zadań obejmuje produkcję i serwis maszyn dla przemysłu tobacco
    • Uruchamianie nowych maszyn, diagnostyka usterek i ich naprawa
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zarówno krajowych jak i zagranicznych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze obsługi parku maszynowego i jego serwisowania;
    • Umiejętność czytania ze zrozumieniem rysunków technicznych (2D i 3D);
    • Gotowość do częstych podróży służbowych;
    • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
    • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, cieszącej się dobrą renomą,
    • Nowocześnie wyposażone miejsce pracy,
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Pełne pokrycie wszelkich kosztów podróży służbowych,
    • Możliwości rozwoju – w tym doskonalenia znajomości języka angielskiego w ramach miesięcznego wyjazdu do Bolonii i nauki z native speakerem (na koszt pracodawcy).

    Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
    zapraszamy do przesłania CV  wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.