Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektronik

Astri Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ogólne prace laboratoryjne z zakresu elektroniki, automatyki i mechaniki

  • produkcja i montaż kabli oraz wiązek elektrycznych (odizolowywanie, zakuwanie, lutowanie) o przekrojach 28-16AWG – złącza D-Sub, BNC, TRB, RJ45, Molex, SMA

  • czynności montażowe na szafach elektronicznych do testowania parametrów i funkcji komponentów satelity

  • produkcja i testowanie urządzeń elektronicznych (montaż SMD i THT)

Nasze wymagania

  • zdolności manualne w zakresie montażu sprzętu elektronicznego

  • doświadczenie i precyzja w lutowaniu

  • sumienność i terminowość

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • chęć rozwoju w dziedzinie produkcji elementów, urządzeń i systemów elektronicznych

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, automatyki, teleinformatyki, mechatroniki, robotyki lub pokrewnym

To oferujemy

  • umowę o pracę / umowę zlecenia / umowę współpracy

  • elastyczne godziny pracy

  • miłą i życzliwą atmosferę pracy

  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole 30 osób

  • chillout zone

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Astri Polska jest wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, specjalizującą się w dziedzinach elektroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych (https://astripolska.pl/#portfolio). Firma jest polskim liderem pod względem zaangażowania w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dostarcza też dedykowane rozwiązania realizowane na zlecenie m.in.: Komisji Europejskiej (Europejska Agencja GNSS, Europejska Agencji Środowiska, Horizon 2020), Banku Światowego czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Od powstania w 2010 r., Astri Polska zaangażowana była w ponad 50 projektów.

Astri Polska jest firmą Joint Venture pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (50% : 50%), powołaną w 2010 r, z siedziba w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy