Oferta pracy

Technik Elektronik

GISS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Firma GISS Sp. z o.o. od przeszło 8 lat działa na rynku polskim i zagranicznym rozwijając, wdrażając i integrując zaawansowane technologicznie projekty w dziedzinie niezawodnej łączności satelitarnej, bezpieczeństwa, telekomunikacji, a także bezpieczeństwa ruchu lotniczego.

Klientami firmy są m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej, Jednostki Wojsk Specjalnych, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, operatorzy infrastruktury krytycznej.

Zakres obowiązków:

  • Lutowanie PCB oraz przewodów (prototypowanie oraz małe serie produkcyjne).
  • Testowanie PCB oraz innych elementów elektronicznych w oparciu o przygotowaną instrukcję.
  • Montaż małych serii urządzeń projektowanych w firmie.

Wymagania:

  • Znajomość podstaw elektroniki.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Umiejętność lutowania:
  1. Elementy THT,
  2. Elementy SMD (również QFN, LQFP),
  3. Zarabianie kabli
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych: multimetr, oscyloskop, zasilacz.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Możliwość nauki i rozwoju przy ciekawych projektach.

Dział B+R firmy GISS to mały zespół robiący 'duże' rzeczy. Siłą małego zespołu jest łatwa i szybka komunikacja, a co się z tym wiąże, możliwość elastycznej odpowiedzi na potrzeby rynku. Z tego powodu specjalizujemy się w produkcji mało i średnio-seryjnej. Ponieważ mały zespół to również różnorodność zadań do wykonania, każdy pracownik ma możliwość znalezienia najbardziej interesującego go kierunku rozwoju. Nasze know-how opiera się o projektowanie elektroniki (Altium Designer), programowanie niskopoziomowe (mikrokontrolery STM32), programowanie wysokopoziomowe (mikrousługi, react, node.js, python, cloud computing).

W zespole bardzo cenimy odpowiedzialność, słowność, umiejętność szacowania czasu potrzebnego na wykonanie powierzonego zadania oraz chęć działania dla dobra zespołu i całej firmy, a także zaangażowanie i pomysłowość. Jeśli więc poszukujesz ambitnego zespołu konkurującego swoją myślą techniczną ze światowymi gigantami, który zapewni Ci możliwość szybkiego rozwoju, to GISS jest miejscem dla Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy