Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Elektronik

  • Warszawa, Sękocin Nowy (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contribute to a Safer, More Secure, and More Sustainable World.

    Underwriters Laboratories (UL) jest jedną z czołowych na świecie niezależnych instytucji badających bezpieczeństwo wyrobów. Nasze 125-letnie doświadczenie stawiamy do dyspozycji producentów, a opracowanych przez nas 1201 norm bezpieczeństwa produktów wyznacza praktyki certyfikacji w ponad 200 branżach przemysłu. Znak UL jest akceptowany na całym świecie, a nasza reputacja w dziedzinie bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczności doradztwa dla producentów w zakresie konstruowania bezpieczniejszych wyrobów nie ma sobie równych. Ponad 14.000 naszych pracowników wspólnie z przedstawicielami i partnerami handlowymi obsługuje klientów w 100 krajach.

    #ThisisOurNormal

    UL International Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Sękocin Nowy, nowa lokalizacja w Warszawie, ul. Równoległa 4 (połowa 2020 r.)

    Twoje zadania:

    • Wykonywanie testów i pomiarów w urządzeniach elektrycznych/elektronicznych (w tym nowych, wchodzących na rynek) na zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa (m.in. IEC, UL, EN)
    • Przygotowywanie dokumentacji wyników badań
    • Aktywna współpraca z inżynierami zlecającymi badania, także z zagranicy

    Twój profil:

    • Wykształcenie średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika lub pokrewne)
    • Mile widziane doświadczenie w badaniu lub serwisowaniu urządzeń elektrycznych/elektronicznych, takich jak np: sprzęt komputerowy, audio-wideo, AGD, osprzęt przemysłowy, zasilacze impulsowe, układy zasilania AC/DC lub DC/DC lub innego sprzętu High Tech/medycznego
    • Umiejętność czytania/rozumienie schematów elektronicznych
    • Znajomość technik pomiarów elektrycznych/mechanicznych
    • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Innowacyjne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, lunch kupony, dofinansowanie wypoczynku)
    • Stabilną pracę na samodzielnym stanowisku
    • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy,
    • Dostęp do najnowszej technologii
    • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj

    www.ul.com

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2018 poz. 1000)"

    Informujemy, iż administratorem danych jest UL International Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 81. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 1998r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.