Logo Pracuj.pl

Technik Elektronik

Radiotechnika MarketingO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż mechaniczny skrzynek sterujących i elektrycznych oraz podzespołów elektronicznych
  • lutowanie podzespołów elektronicznych w technologii SMT i THT,
  • lutowanie płytek PCB,
  • przygotowanie układów pomiarowych,
  • uruchamianie i strojenie podzespołów elektronicznych.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • spostrzegawczość oraz dbałość o szczegóły
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
  • zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne: o profilu elektrycznym, elektronicznym lub telekomunikacyjnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualny certyfikat IPC 610 lub IPC 620
  • uprawnienia SEP

To oferujemy

Nasza firma to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Stanowimy zgrany zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, dla których praca jest również pasją.

Kładziemy nacisk na partnerskie relacje między Pracownikami, we współpracy stawiamy na odpowiedzialność, wzajemny szacunek i zaufanie.

Ogromną wagę przykładamy do procesu wdrożenia nowego Pracownika oraz do jego dalszego rozwoju w organizacji.

Naszym Pracownikom oferujemy dodatkowe benefity m.in. zapewniając prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do finansowanego przez firmę Pracowniczego Programu Emerytalnego. Mamy prężnie działającą drużynę piłkarską oraz grupę biegową, dzięki którym dbamy o zdrowie i jednocześnie świetnie się razem bawimy.

Oferujemy dużo wyzwań, ciekawą pracę, a to wszystko wsparte świetną atmosferą w przyjaznym środowisku pracy. Ponadto integracje, wycieczki, karnet na zajęcia sportowe, wspólne wyjścia, bilety na koncerty, pączki w tłusty czwartek ;) i wiele innych atrakcji.

Przy firmie jest strzeżony parking dostępny dla wszystkich Pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Radiotechnika Marketing

Radiotechnika Marketing, to podwrocławska firma działająca w branży najnowszych technologii. To znany na rynku producent skomplikowanych urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz złącz światłowodowych i wiązek kablowych do aplikacji militarnych.

Jeżeli:

• zależy Ci na pracy w firmie, w której szacunek do Pracowników jest wartością nadrzędną,

• chcesz się uczyć i rozwijać swoje umiejętności

• potrafisz ręcznie lutować elementy i układy SMT i THT

• identyfikujesz elementy elektroniczne

• wiesz jak obsługiwać urządzenia kontrolne i pomiarowe używane w elektronice (multimetr, zasilacz, oscyloskop)

• masz umiejętność montażu elektrycznego, elektronicznego podzespołów i bloków

• dokumentacja konstrukcyjno– technologiczna oraz schematy elektryczne nie mają przed Toba tajemnic

• masz zdolności manualne,

• jesteś skrupulatny, systematyczny, dokładny

• lubisz pracować zespołowo

ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Technik Elektronik, Wrocław