Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik elektroradiolog

  • Wałbrzych, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACOWNIA MEDYCZNA MED-X

    Pracownia Medyczna MED-X działa na rynku od ponad 20 lat.
    Systematycznie rozwijamy się i utrzymujemy wysoką pozycję na rynku usług medycznych, którą zbudowaliśmy dzięki profesjonalizmowi i wysokiej kulturze obsługi pacjentów.
    MED-X oferuje obsługę medyczną w zakresie:
    • Rentgenodiagnostyka Ogólnodiagnostyczna i Stomatologiczna,
    • Ultrasonografia,
    • Poradnia Dermatologiczna,
    • Fototerapia,
    • Poradnia angiologiczna i badania Dopplera,
    • Badania EMG.
    W związku z dynamicznym rozwojem Pracowni MED-X poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:
    Technika Elektroradiologii
    Miejsce pracy: Świdnica, Wałbrzych
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa pacjentów w gabinecie rentgenowskim ogólnodiagnostycznym,
    • Obsługa pacjentów w gabinecie rentgenowskim stomatologicznym, na aparatach do badań rtg punktowych, pantomograficznym z cefalometrem,
    • Wykonywanie badań tomograficznych CBCT,
    • Obsługa skanera cyfrowego,
    • Obsługa programów RIS i PACS,
    • Prowadzenie dokumentacji badań.

    Wymagania:

    • Doświadczenie z zakresu elektroradiologii ogólnodiagnostycznej i stomatologicznej,
    • Dyplom technika elektroradiologa,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Samodzielność,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • Komunikatywność,
    • Profesjonalne podejście do pracy z pacjentem,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
      w oparciu
      o umowę preferowaną przez Kandydata
    • Pomoc współpracowników w szybkim wdrożeniu się
      w nowym miejscu pracy
    • Rozwój kompetencji zawodowych
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Wysoki poziom samodzielności
    • Bardzo dobre warunki pracy
    • Benefity rekreacyjne
    • Benefity rocznicowe
    • Atrakcyjny pakiet medyczny
    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.