Logo Pracuj.pl

Technik – elektryk – automatyk

SKK S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z zaangażowaniem będzie wspólnie z nami realizowała projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy pełną samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Do zadań na tym stanowisku należy:

• Udział w budowie i montażu maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej

• Regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, optymalizacja budowanych rozwiązań

• Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP w szczególność możliwych ryzyk podczas budowy maszyn

• Korekty dokumentacji wykonawczej – nanoszenie zmian w dokumentacji

• Obsługa elektronarzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum 5 lat w budowie, obsłudze, modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej
  • Uprawnienia SEP od min. 1kV
  • Umiejętność czytania schematów i realizacji prac w zakresie elektryki, pneumatyki i automatyki
  • Znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn
  • Umiejętność kontroli i konfiguracji sprzętu AKPiA
  • Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i błędów oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Współpracę z zespołem pasjonatów w innowacyjnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji oraz na specjalizowanych szkoleniach
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze i inne
  • Nieograniczoną ilość kawy!
  • Duży, wygodny parking
  • Świetną atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Technik – elektryk – automatyk, Gromadzka 54A, Kraków