Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik – elektryk – automatyk

SKK S.A.O firmie

  • Gromadzka 54A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Twój zakres obowiązków

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z zaangażowaniem będzie wspólnie z nami realizowała projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy pełną samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Do zadań na tym stanowisku należy:

• Udział w budowie i montażu maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej

• Regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, optymalizacja budowanych rozwiązań

• Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP w szczególność możliwych ryzyk podczas budowy maszyn

• Korekty dokumentacji wykonawczej – nanoszenie zmian w dokumentacji

• Obsługa elektronarzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne

  • Doświadczenie minimum 5 lat w budowie, obsłudze, modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej

  • Uprawnienia SEP od min. 1kV

  • Umiejętność czytania schematów i realizacji prac w zakresie elektryki, pneumatyki i automatyki

  • Znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn

  • Umiejętność kontroli i konfiguracji sprzętu AKPiA

  • Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i błędów oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy

  • Współpracę z zespołem pasjonatów w innowacyjnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji oraz na specjalizowanych szkoleniach

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze i inne

  • Nieograniczoną ilość kawy!

  • Duży, wygodny parking

  • Świetną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Przewiń do profilu firmy