Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Elektryk – Automatyk

  • świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych
    i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

    Dołącz do nas!

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    TECHNIK ELEKTRYK – AUTOMATYK

    Zakres obowiązków:

    • konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
    • bieżące wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń oraz prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych
    • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem
    • diagnozowanie stanu maszyn, analizowanie programów sterujących i wprowadzanie modyfikacji
    • zarządzanie dokumentacją techniczną z zakresu automatyki (także kopie programów)
    • współpraca przy uruchamianiu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz optymalizacji ich pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa)
    • znajomość automatyki przemysłowej
    • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • znajomość języków programowania (Siemens - STEP7, AB - RSLogix)
    • wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki i komunikacji urządzeń
    • praktyczne, swobodne posługiwanie się dokumentacją elektryczną
    • mile widziana również znajomość jednego z programów do edycji schematów elektrycznych: AutoCAD, ePLAN
    • gotowość do pracy zmianowej
    • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (pomożemy w jej wyrobieniu)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • dodatek relokacyjny dla osób zamieszkujących ponad 100 km od miejsca pracy, płatny przez pierwsze 6 miesięcy
    • duże możliwości rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
    • atrakcyjny pakiet benefitów:
      • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci,
      • dofinansowanie do wypoczynku,
      • karta MultiSport,
      • grupowe ubezpieczenie na życie,
      • prywatna opieka medyczna.

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj Teraz,
    kontakt telefoniczny tel. (22) 765-92-14 lub (22) 765-92-19
    lub o zgłoszenie się osobiście w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

    Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:
    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik- Elektryk- Automatyk, prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
    Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„
    *Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.