Logo Pracuj.pl

Technik Elektryk

Gi Group Poland S.A.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy świadczącej usługi dla przemysłu - prowadzimy rekrutację na 3 lokalizacje:

Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie,

Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie,

Kołbaskowo, woj. zachodniopomorskie.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac utrzymania obiektu w jednym zakładzie - w nowoczesnym środowisku technologicznym (stałe miejsce pracy)
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (instalacje, elektryka, HVAC)
  • uprawnienia elektryczne - SEP min. E1
  • mile widziane wykształcenie w dziedzinie elektryka
  • chęć do pracy w systemie dwuzmianowym po 12 godzin (około 14-15 dni pracy w ciągu miesiąca)

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • system czasu pracy: 12 godzinny (6:00-18:00 oraz 18:00-6:00)
  • średnio 14-15 dni pracy w ciągu miesiąca
  • możliwości rozwoju, szkolenia
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, opieka stomatologiczna
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • świadczenia socjalne: 'wczasy pod gruszą', dofinansowanie wakacji dzieci, program rekomendacji pracowników (polecasz?-zarabiasz!), inicjatywy dobroczynne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Gi Group Poland S.A.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Technik Elektryk, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)