Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Elektryk

  • Chojnów, Legnica, Lubin, Lwówek Śląski, Polkowice, Wrocław, Złotoryja, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia Industry Polska Sp. z o.o.

    specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    TECHNIK ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Chojnów, Legnica, Lubin, Lwówek Śląski, Polkowice, Wrocław, Złotoryja, Bolesławiec
    nr ref.: 2019/60/z

    ZADANIA:

    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
    • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

    WYMAGANIA:

    • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;
    • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę pełną wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę.
    • Dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz karta Multisport;
    • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

    Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom