Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter po szkole

OMS Prüfservice GmbH

9 00014 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Cześć!

Zapraszamy Cię do udziału w naszej rekrutacji, jeśli ukończyłeś szkołę techniczną (Technik Elektryk/ Technik Elektronik/ Elektryk/ Elektryk Budowlany/ Mechatronik/ Elektromonter/ Technik Radiowo - Telewizyjny).

Dla naszego zagranicznego Klienta poszukujemy osób, które chcą rozwijać się zawodowo lub pragną zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w międzynarodowej organizacji na terenie Niemiec.

Twoje codzienne zadania:

-Kontrola bezpieczeństwa elektrycznego pod kątem sprawdzeń sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable,

-Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu prostego cyfrowego miernika,

-Praca w pomieszczeniach użytkowych, szkołach, biurach, magazynach,

-Korzystanie z aplikacji do raportowania pomiarów urządzeń elektrycznych,

-Dojazd do Klienta z biura firmy samochodem służbowym wraz z zespołem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie: Technik Elektryk/ Technik Elektronik/ Elektryk/ Elektryk Budowlany/ Mechatronik/ Elektromonter/ Technik Radiowo - Telewizyjny (z nami zdobędziesz doświadczenie!),

  • Umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych na telefonie,

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce,

  • Komunikatywny język niemiecki lub angielski.

Mile widziane

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce, praktyki również bierzemy pod uwagę,

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na niemieckiej umowie o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za efektywność,

  • Zagwarantowane mieszkanie od pracodawcy na okres 6 miesięcy (pokój 1- osobowy),

  • Podwyżkę po okresie próbnym,

  • Urlop wypoczynkowy wynikający z umowy o pracę,

  • Płatną dietę za wykonywaną pracę poza miejscem zamieszkania,

  • Możliwość awansu na lidera zespołu,

  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające,

  • Kurs języka niemieckiego dla chętnych,

  • Wolne weekendy,

  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę,

  • Zjazdy do Polski według indywidualnych potrzeb,

  • Możliwość zorganizowania dojazdu do Niemiec,

  • Zakładowy system emerytalnego/świadczeń pracowniczych,

  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków 24/h,

  • Szkolenia wewnętrzne oraz oferty dalszego rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia za efektywność

Elektryczne bezpieczeństwo operacyjne jest dziś jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

OMS oznacza uczciwość, uznanie i bezpieczeństwo elektryczne. Dzięki opracowanym przez OMS koncepcjom testowym jesteśmy czymś więcej niż tylko usługodawcą. Wysokiej jakości urządzenia testowe, zoptymalizowane procesy testowe i nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają bezpieczeństwo elektryczne na terenie całej Europy.

Pracuj bezpośrednio w firmie OMS Pruefservice i zdobywaj doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa elektrycznego!

Przewiń do profilu firmy