Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik-Elektryk

HR Progress Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca w stałych godzinach 8:00-16:00 na obiekcie w Olsztynie

  • konserwacja budynków, pomieszczeń biurowych i socjalnych oraz urządzeń i instalacji, mająca na celu utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym

  • wykonywanie planowych inspekcji, bieżące usuwanie usterek i zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu lub wykonania prac dodatkowych

  • wykonywanie napraw na terenie obiektu

  • prace elektryczne, jak m.in.: przeglądy urządzeń średniego napięcia (rozdzielnice SN, transformatory), naprawa gniazdek, przeniesienie włącznika, regulacja kontaktów, wymiana żarówek, naprawa opraw świetlnych

  • drobne prace ślusarskie, jak m.in.: naprawa i montaż stolarki okiennej, drzwiowej, naprawa, wyregulowanie i naoliwienie drzwi naprawy drobnych uszkodzeń mebli biurowych, w tym wymiana wkładek i zamków

  • drobne prace glazurnicze, jak m.in: uzupełnianie ubytków

  • drobne prace malarskie, jak m.in.: uzupełnienie ubytków malarskich

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na średnim napięciu, ewentualnie rozwój w tym kierunku

  • sumienność, rzetelność

Mile widziane

  • uprawnienia SEP powyżej 1kV

To oferujemy

  • wynagrodzenie w widełkach 3900-4500 netto zależne od doświadczenia, umiejętności i uprawnień

  • możliwość zawarcia umowy na podstawie faktury