Oferta pracy

Technik Elektryk - Serwisant Obiektu

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie codziennych obchodów obiektu i weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji na obiekcie logistycznym lub biurowym;

  • planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR oraz o nasze dobre praktyki;

  • wykonywanie samodzielnych przeglądów urządzeń, które dobrze znasz, oraz nauka pod okiem naszych specjalistów, jak wykonywać przeglądy i naprawy urządzeń mniej znanych;

  • wdrażanie własnych pomysłów w zakresie realizacji obsługi obiektu;

  • proponowanie właścicielowi obiektu oraz jego najemcom modernizacji instalacji, które uznasz za dobre dla użytkowników, czy też służące zwiększeniu efektywności energetycznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan;

  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych - przeglądy, konserwacje, naprawy lub modernizacje, głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan;

  • uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • możliwości rozwoju;

  • dofinansowanie do Karty MultiSport Plus;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • premie za polecenia pracownicze;

  • wczasy pod gruszą;

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli;

  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych.

SPIE BUILDING Solutions Sp. z o.o.

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Przewiń do profilu firmy