Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Elektryk Serwisu Napraw Awaryjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM Transport – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM Transport w Polsce

    • Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

    Miejsce pracy: Warszawa
    ul. Kozia Górka 9
    Numer referencyjny: PEN/2017/08/T

    Zakres obowiązków

    • Wykonywanie napraw w okresie rewizji P4 (overholl), walidacji oraz certyfikacji taboru, jak również w okresie po gwarancyjnym – zgodnie z wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
    • Przeprowadzanie diagnostyki i testów porewizyjnych celem uzyskania pełnej sprawności taboru
    • Wykonywanie napraw awaryjnych i korekcyjnych wynikających z codziennych zgłoszeń serwisowych
    • Implementacja i stosowanie odpowiednich baz danych (FRACAS, Railsys Light, …)
    • Zapewnienie przepływu informacji w ramach Działu Napraw Awaryjnych
    • Przyczynianie się własnym działaniem do zwiększania wiarygodności i solidności firmy
    • Przestrzeganie zasad EHS oraz obowiązujących procedur i procesów
    • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego lub Management firmy

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (Elektrotechnika, Automatyka, Kolejnictwo)
    • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, 24/7, 365 dni w roku)
    • Uprawnienia/certyfikaty SEP
    • Mile widziane certyfikaty IIS, IP, II WJO
    • Prawo jazdy
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Podnoszenie kwalifikacji dzięki realizacji szkoleń oraz kursów
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Prywatną opiekę medyczną
    bottom