Technik Elektryk Serwisu Napraw Awaryjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-24
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2017-09-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

ALSTOM Transport – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

ALSTOM Transport w Polsce

  • Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
  • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
  • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

Miejsce pracy: Warszawa
ul. Kozia Górka 9
Numer referencyjny: PEN/2017/08/T

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw w okresie rewizji P4 (overholl), walidacji oraz certyfikacji taboru, jak również w okresie po gwarancyjnym – zgodnie z wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
  • Przeprowadzanie diagnostyki i testów porewizyjnych celem uzyskania pełnej sprawności taboru
  • Wykonywanie napraw awaryjnych i korekcyjnych wynikających z codziennych zgłoszeń serwisowych
  • Implementacja i stosowanie odpowiednich baz danych (FRACAS, Railsys Light, …)
  • Zapewnienie przepływu informacji w ramach Działu Napraw Awaryjnych
  • Przyczynianie się własnym działaniem do zwiększania wiarygodności i solidności firmy
  • Przestrzeganie zasad EHS oraz obowiązujących procedur i procesów
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego lub Management firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (Elektrotechnika, Automatyka, Kolejnictwo)
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, 24/7, 365 dni w roku)
  • Uprawnienia/certyfikaty SEP
  • Mile widziane certyfikaty IIS, IP, II WJO
  • Prawo jazdy
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Podnoszenie kwalifikacji dzięki realizacji szkoleń oraz kursów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się