Oferta pracy

Technik Elektryk

Mars Polska sp. z o.o.

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące reagowanie na awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze

  • Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym

  • Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement

  • Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie na poziomie min. średnie techniczne

  • Samodzielność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwość

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego

  • Nastawienie na współpracę

  • Podstawowa znajomość dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie

  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce w Sochaczewie

  • pakiet oszczędnościowy

  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie

  • możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w fabryce k/Sochaczew

  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel

  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanych stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji
1

Rejestracja i aplikacja

2

Telefoniczna/Wirtualna rozmowa z rekruterem

3

Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym

4

Rozpoczęcie pracy

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®. Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę. To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k. Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.

Przewiń do profilu firmy