Oferta pracy

Technik elektryk

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

7 5007 700 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + delegacje + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Firma działająca w branży infrastruktury i usług sieciowych, a także przy sieciach energetycznych i telekomunikacyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Proste prace elektroinstalacyjne przy budowie, przebudowie, remontach i eksploatacji linii kablowych i napowietrznych

Wymagania pracodawcy

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • Gotowość do pracy w delegacjach

  • Wykształcenie elektryczne, techniczne lub pokrewne (mile widziane)

  • Doświadczenie (mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premie (premia miesięczna 10%, premia ustawowa, dodatek delegacyjny)

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (bony żywnościowe, karta multi-sport)

  • Zakwaterowanie opłacane przez firmę

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Ekstra płatne nadgodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe