Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektryk Turbin Wiatrowych

PMI Outsourcing Sp. z o. o

8 0009 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy SCADA INTERNATIONAL Sp. z o .o . dostarczającej systemy dla producentów turbin wiatrowych i systemów produkcji zielonej energii, poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK TURBIN WIATROWYCH

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja sprzętu SCADA w tym: serwerów, kontrolerów w lokalizacjach takich jak turbiny wiatrowe i / lub podstacje w całej Europie (z dużym naciskiem na Niemcy)podłączanie szaf sterowniczych, przekładni prądowych

  • Podłączanie różnych sygnałów do zainstalowanych urządzeń, analogowych i cyfrowych, Modbus, IEC102 / 104

  • Instalacja systemów LVM i MVM w różnych lokalizacjach w Europie

  • Konfiguracja liczników energii i wykonywanie testów

  • Uruchomienie i rozwiązywanie problemów z zainstalowanymi OEM / systemami pomiarowymi

  • Wykonywanie prac związanych z instalacją okablowana, przygotowanie schematów

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji schematów IP, układów sieciowych

  • Sporządzanie dokładnych i precyzyjnych raportów dla Klientów z wykonywanych czynności

  • Konfiguracja routerów i przesyłu danych

  • Przeglądy okresowe instalacji elektrycznej na turbinach

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do częstych podróży służbowych poza granicami kraju (80% czasu)

  • Wykształcenie elektryczne lub równoważne doświadczenie

  • Otwarta i przyjazna osobowość

  • Umiejętność opracowywania technicznych rozwiązań problemów przy ograniczonym nadzorze

  • Wysoka motywacja i umiejętność pracy zespołowej

  • Doskonała umiejętność współpracy z Klientami

  • Podejście do zadań zawodowych z naciskiem na doskonalenie procesów

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym / wyższym-średniozaawansowanym

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + diety

  • Pakiet szkoleń wprowadzających

  • Pracę w zespole 2-osobowym

  • Służbowy laptop oraz telefon

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

PMI Outsourcing to doświadczona wrocławska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz outsourcingu kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy