Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektryk w Zakładzie Budowy Pojazdów Elektrycznych

WB Electronics S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie montażu urządzeń elektrycznych

  • czynny udział w procesie powstawania i testowania prototypów

  • utrzymanie wyposażenia warsztatu w dobrym stanie technicznym (naprawy, konserwacje, badania narzędzi izolowanych i sprzętu BHP)

  • udział w procesie zamówień materiałów montażowych i narzędzi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne - technik elektronik/elektryk/energoelektronik

  • minimum 2 letnie doświadczenie z zakresu prac elektro-monterskich i lutowania

  • podstawowa wiedza z zakresu działania obwodów elektrycznych, zabezpieczeń i ochrony przeciw-porażeniowej

  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi

  • umiejętność obsługi multimetru cyfrowego

  • doświadczenie z zakresu używania sprzętu elektroizolacyjnego i wykonywania prac eksploatacyjnych w pobliżu napięcia (na polecenie pisemne) będzie dodatkowym atutem

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • dokładność i sumienność w wykonywanej pracy

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i definiowania priorytetów zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • silna motywacja i zaangażowanie w pracę

  • minimum świadectwo kwalifikacji grupy I (E) w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń elektroenergetycznych do 1kV

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • miłą atmosferę w pracy

  • pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe )

  • pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole

  • szansę realizacji ambitnych zadań pozwalających na wykorzystanie posiadanego potencjału

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

WB Electronics S.A.

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Przewiń do profilu firmy

Technik Elektryk w Zakładzie Budowy Pojazdów Elektrycznych będzie częścią interdyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za projektowanie i budowę bateryjnych magazynów energii do zastosowań pojazdowych i stacjonarnych.

Dokumenty proszę nadsyłać za pomocą przycisku do aplikowania, wskazując stanowisko pracy „Technik elektryk EVD-TE”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami