Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enetecs z siedzibą w: Janińska 32, 32-020 Wieliczka (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Elektryk

ENETECS sp. z o.o.

  • Janińska 32, Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Janińska 32

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie pomocy zespołowi inżynierów projektantów w zakresie bieżących prac projektowych

  • przygotowywanie i redagowanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, średnie techniczne (technik elektryk)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office, m in. Word, Excel

  • chęć nauki oraz rozwoju

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy

  • praca na projektach w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi programistycznych

  • interesującą pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • dofinansowanie Multisport

  • prywatna opieka zdrowotna

  • dofinansowanie urlopów wypoczynkowych

  • współfinansowanie okularów korekcyjnych

O nas

Enetecs jest zespołem doświadczonych ekspertów dostarczających specjalistyczne projekty inżynierskie dla przemysłu i energetyki przy zastosowaniu najnowszych technologii. Prowadzimy działalność na skalę światową i współpracujemy z największymi firmami na rynku.

Specjalizujemy się w projektach elektrycznych oraz AKPiA wraz z modelowaniem 3D (BIM), projektami tras kablowych, kalkulacjami technicznymi, projektami rozdzielnic, doborem urządzeń, instalacjami oświetlenia, odgromowymi oraz uziemienia dla niskich, średnich i wysokich napięć.

co to dla Ciebie oznacza?

Oznacza to, że masz szansę pracować na najbardziej prestiżowych budowach, poznać najlepsze międzynarodowe praktyki i standardy, a także, co ważne – ludzi za nimi stojących. Razem z nami współpracujesz z najlepszymi i masz dostęp do najnowocześniejszych technologii.