Oferta pracy

Technik - Elektryk

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;

  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Interesującą pracę pełną wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz karta Multisport;

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne