Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Energetyk

Barlinek S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Barlinek S.A.

Przemysłowa 1

Barlinek

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik energetyk (obsługa Elektrociepłowni)Numer ref.: Numer ref.: TE/BIN/2020

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużym międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, przy nowoczesnej turbinie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycie nowych doświadczeń,
  • zdobycie nowych kwalifikacji i uprawnień (dla osób nie do końca spełniających wymagania),
  • pracę z innowacyjnymi technologiami w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty system premiowy,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • cenne kontakty i znajomości.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy i obsługa urządzeń elektrociepłowni w zakresie mechaniki i elektryki przemysłowej, napędów i systemów kontrolno-pomiarowych,
  • nadzorowanie pracy i obsługa serwisowa urządzeń elektrociepłowni oraz sieci energetycznej głównych (kotły, turbina) oraz wspomagających (agregaty pompowe, sprężarki powietrza, wentylatory, napędy i przekładnie, układy pompowe, układy chłodnicze, elektrofiltry, układu odpopielania oraz układy hydrauliczne itp.),
  • zabezpieczanie urządzeń w przypadku awarii,
  • kontrolowanie działania urządzeń sieci i węzłów,
  • udział w remontach,
  • prowadzenie przeglądów i działań prewencyjnych,
  • prowadzenie zapisów pracy oraz raportowanie,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPoż.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne (profil: automatyka przemysłowa, energetyka, mechanika w tym siłowa i pneumatyka),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP gr 1,2 (E),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania tytule wpisując numer referencyjny oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane
w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne