Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Energetyk

  • Głogów, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Saller jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Czechy, Polska i Słowacja zatrudniamy ponad 300 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów, a także jesteśmy wyróżniani jako tzw. Top Company. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez nasz profesjonalizm.

    "Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

    Technika - Energetyka (m/w)
    Miejsce pracy: Polska

    Zadania:

    • Aktualizacja dokumentacji powykonawczej systemów instalacji w centrach i w parkach handlowych
    • Kontrola systemów wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, pomp ciepła, systemów fotowoltaicznych, średniego napięcia i innych instalacji
    • Zadania związane z przygotowaniem przbudowy/ rozbudowy
    • Nadzór i koordynacja placu budowy
    • Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Głogów, Wrocław oraz udział w spotkaniach międzynarodowych w centrali w Niemczech

    Od kandytatów oczekujemy:

    • Ukończone studia w zakresie energetyki
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • Ogólna wiedza Grundsätzliches techniczna i środowiskowa Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności manualne
    • Gotowość do dalszego kształcenia się
    • Mobilność
    • Dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego, konieczna do komunikacji z centralą w Niemczech
    Zainteresowaliśmy Cię?
    Jeśli szukasz nowych zawodowych wyzwań wówczas zgłoś się przez Online-Portal pod adresem www.saller-bau.com lub wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny, cv, świadectwa pracy, oraz termin, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN), pocztą lub przez przycisk Aplikuj.

    S a l l e r
    Dział HR
    pytania: pani Gortat

    ul. Wyścigowa 56c

    53-012 Wrocław POLSKA

    Tel. +48 71 / 333 08 80

    E-Mail: [email protected]

    Zapraszamy na naszą stronę internetową:

    www.saller-bau.com