Oferta pracy

Technik Fabryczny AGD - Serwisant

BEKO S.A.O firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych urządzeń dużego AGD: BEKO i Grundig

  • Prowadzenie systemowej ewidencji dokonywanych napraw

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac

  • Współtworzenie i weryfikacja informacji serwisowych

  • Stałe podnoszenie jakości serwisu.

Nasze wymagania

  • Prowadzenie działalności gospodarczej

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w naprawianiu urządzeń dużego AGD

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień chłodniczych, elektrycznych, mechanicznych

  • Uprawnienia elektryczne kat. E do 1kV oraz gazowe kat E

  • Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowości do codziennych wyjazdów w rejonie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Współpracę w ramach umowy B2B z renomowaną firmą z branży AGD

  • Wynagrodzenie na poziomie 8-12 tys. zł netto (uzależnione od ilości wykonywanych napraw)

  • System premiowy

  • Samochód służbowy,

  • Tablet

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania napraw

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

BEKO S.A.

O NAS

Jesteśmy jedną z najlepszych marek AGD na świecie!

Jesteśmy też najczęściej wybieranym przez konsumentów producentem AGD w Polsce!

Gościmy w domach milionów Polaków i dokładamy wszelkich starań, aby gotowanie i sprzątanie było przyjemnością. Stawiamy na komfort życia, zdrowie i ekologię – opracowujemy najnowsze technologie, które pozwalają użytkownikom sprzętów Beko osiągać najlepsze rezultaty w krótkim czasie, przy niskim zużyciu wody i energii.

Docieramy do klientów w ponad 140 krajach na świecie i jesteśmy drugim największym producentem AGD w Europie. Skupiamy w swoich strukturach ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i razem tworzą zgrany zespół.

Tworzymy nowoczesne i przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników. Chcesz się przekonać? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Szukamy osób z terenu całej Polski