Technik farmaceutyczny

  • Człuchów, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.05.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 23.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top
    Miejsce pracy: Człuchów

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
    • Rzetelna i profesjonalna obsługa klientów apteki
    • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
    • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept, w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne farmaceutyczne
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie
    • Odpowiedzialność i uczciwość

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "APIMEX" Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie przy ul. Hurtowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.