Technik farmaceutyczny ds. obsługi apteki internetowej

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-20
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-10-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pierwsza Apteka Niezapominajka powstała w 2001 roku.
    Obecnie Apteki Niezapominajka to kilka niezależnych firm działających pod wspólną nazwą. Mocna pozycja firmy na rynku farmaceutycznym oraz jej intensywny rozwój dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy im partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: Małopolskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa zamówień składanych przez pacjentów
    • Komunikacja z pacjentem online i telefonicznie
    • Ewidencja i zarządzanie korespondencją
    • Odbieranie i nadawanie przesyłek pocztowych
    • Rejestrowanie faktur wpływających
    • Współpraca z firmami kurierskimi
    • Kontakt z przedstawicielami firm producenckich
    • Kontrola magazynu
    • Przygotowanie zestawień/raportów na zlecenie przełożonego

     WYMAGANIA:

    • Wykształcenie farmaceutyczne
    • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
    • Samodzielność w działaniu i kreatywność
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Terminowość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Word, Excel
    • Mile widziana podstawowa znajomość programu aptecznego Kamsoft

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom