Logo Pracuj.pl

Technik Farmaceutyczny

Dr.Max PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Dr.Max Polska

Wojewódzka 7

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie najwyższych standardów obsługi pacjenta
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym

Nasze wymagania

  • za Tobą 2-letnia praktyka w aptece w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych grupy LUX MED
  • możesz skorzystać z dogodnej oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę
  • Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny w trzech kluczowych obszarach takich jak potrzeby Osobiste, Prawne i Finansowe
  • masz możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!
  • karta MULTISPORT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • Inicjatywy wspierające ekologię

Mamy receptę na Twoją karierę!

Dołącz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max już dziś i poznaj ją od wewnątrz.

Każdego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiają na profesjonalną opiekę farmaceutyczną, będąc liderami na rynku w temacie Receptury Aptecznej, w tym Medycznej Marihuany oraz biorą udział w Ministerialnych Projektach takich jak Pilotaż Przeglądów Lekowych .

Technicy Farmaceutyczni pracujący w aptekach sieci franczyzowej Dr.Max

• mogą być ekspertami i edukować innych, a także tworzyć treści edukacyjne i artykuły popularno-naukowe

• posiadać dostęp do materiałów edukacyjnych i uczestniczyć w dedykowanych webinarach

• brać udział w warsztatach z ekspertami na najbardziej interesujące Was tematy, m.in. pierwsza pomoc w aptece, receptura oczna, medyczna marihuana i wiele, wiele innych

• być częścią Kampanii Edukacyjno-Społecznej, edukować Pacjentów a także personel apteki

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to czołowa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą, a celem uczestników naszej sieci franczyzowej jest szeroka opieka farmaceutyczna jak najwyższej jakości. To nie byłoby możliwe gdyby nie ich pracownicy - najlepsi specjaliści!

Technik Farmaceutyczny, Wojewódzka 7, Katowice