Technik Farmaceutyczny

Dr.Max PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Legnica, Milicz, Wrocław, Zgorzelec

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

obowiązki:

  • Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Oczekujemy:

  • uprawnień technika farmaceutycznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprzejmości, komunikatywnośności I łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowania w pracę
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
  • realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży
  • realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także:
  • Prywatna opieka lekarska – LuxMed
  • Szkolenia zawodowe i personalne
  • Dodatki świąteczne oraz do urlopu
  • Karta Multisport Plus
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy