Technik farmaceutyczny

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    1. Wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla oddziałów szpitala
    2. Prace pomocnicze przy przyjmowaniu dostaw towarowych
    3. Wykonywanie leków recepturowych w ramach uprawnień
    4. Elektroniczne ewidencjonowanie dostaw oraz rozchodów produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

    Wymagania:

    1. Dyplom technika farmaceutycznego
    2. Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem.
    3. Znajomość obsługi komputera

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ICZMP z siedzibą w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 281/289. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ICZMP z siedzibą w Łodzi przy ul.Rzgowskiej 281/289 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Państwa  dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż czas trwania rekrutacji  od momentu wpłynięcia aplikacji, a gdy wyrażą Państwo  zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż do zakończenia przyszłych rekrutacji od momentu wpłynięcia aplikacji.

    Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail  [email protected] .

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.