Technik Farmaceutyczny na staż – Kraków

DOZ S.A.O firmie

  • Pawia, Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat, Część etatu
  • Praktykant / Stażysta

DOZ S.A.

Pawia

Kraków

Technik Farmaceutyczny na staż

Opis stanowiska:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego – warunek konieczny!

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy