Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Farmaceutyczny

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Max, druga największa sieć aptek w Polsce
    Zatrudni:
    TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Zakres obowiązków:

    • obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem", doradzanie i udzielanie informacji pacjentom,
    • wykonywanie leków na recepturze,
    • realizacja celów sprzedażowych apteki,
    • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym.

    Wymagania:

    • wykształcenie: Technik farmaceutyczny
    • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
    • znajomość programu KAMSOFT.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
    • Stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

    Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji

    Poznaj naszą firmę: www.drmax.pl

    Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 60a.

    2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych, adres mail:  [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych.

    5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane za granicę.

    6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, później zostaną usunięte.

    7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    10) Pana/Pani dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie zakwalifikowanie do udziału w kolejnych etapach rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.