Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik farmaceutyczny

  • Piotrków Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Ogólnodostępna APTEKA w Piotrkowie Kujawskim poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piotrków Kujawski

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
    • Rzetelna i profesjonalna obsług klientów
    • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
    • Opieka farmaceutyczna pacjenta

    Wymagania:

    • Wykształcenie farmaceutyczne
    • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Gotowość do systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Praca na cały etat lub 1/2 etatu
    • Wolne dwie soboty w miesiącu i wszystkie niedziele
    • Możliwość rozwoju zawodowego i powiększania zakresu obowiązków
    • Miła atmosfera
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 601 860 758