Technik Farmacji (apteka internetowa)

Ziko Apteka sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie oraz wprowadzanie opisów nowych produktów do systemu apteki internetowej,

  • fiskalizacja zamówień internetowych,

  • monitorowanie stanów magazynowych apteki,

  • wsparcie przy telefonicznej oraz mailowej obsłudze pacjentów,

Nasze wymagania

  • dyplom technika farmacji,

  • ukończony staż,

  • wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji,

  • mile widziana znajomość HTML oraz programu aptecznego KAMSOFT,

  • dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowa o pracę na pełen etat bez okresu próbnego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 14:30 i 09:00 – 17:00,

  • wparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy,

  • szkolenia e-learningowe oraz stacjonarne,

  • bezpieczne warunki pracy,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, premie za polecenie pracownika),

Lokalizacja:

Kraków, os. Piastów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.

Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy