Logo Pracuj.pl

Technik Farmacji

Ziko Apteka sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Szkolenia e-learningowe
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Motywujący system premiowy
  • Karta sportowa
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty
  • Bezpieczne warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ziko Apteka sp. z o.o.

Dobro Naszych Pacjentów jest dla Nas najważniejsze. Od 2005 roku dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej pracy dbać o zdrowie osób odwiedzających nasze apteki. Dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem. ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.

Technik Farmacji, Kędzierzyn-Koźle