Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Farmacji

  • Płońsk, Radom, Warszawa, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

    Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

    Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    (po stażu)
    Miejsce pracy: Płońsk, Radom, Warszawa, Białobrzegi
    Nr ref.: TF/2015

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej
      i rzetelnej obsługi,
    • Udzielanie informacji dotyczących działania
      i dawkowania sprzedawanych produktów,
    • Sporządzanie leków recepturowych.

    Wymagania:

    • Uzyskany tytuł Technika Farmacji,
    • Umiejętności sprzedażowe,
    • Komunikatywność,
    • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
    • Znajomość pakietów biurowych,
    • Znajomość programu Kamsoft mile widziana.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjny system wynagradzania oraz premie.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Farmacol S.A. . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Farmacol S.A. .