Technik Farmacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.09.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient, Apteka w Poznaniu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem", doradzanie i udzielanie informacji pacjentom,
    • wykonywanie leków recepturowych,
    • realizacja celów sprzedażowych apteki,
    • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym.

    Wymagania:

    • wykształcenie: technik farmaceutyczny,
    • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
    • znajomość programu KAMSOFT,
    • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli.

    Chętnie zatrudnimy magistrów farmacji.

    Prześlij nam swoje CV poprzez użycie przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252