Technik farmacji

  • Pułtusk, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.07.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Pułtusk

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobow medycznych
    • Rzetelna i profesjonalna obsług klientów
    • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept, w tym sporządzanie leków recepturowych
    • Opieka frmaceutyczna pacjenta

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne farmaceutyczne
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość
    • Znajomośc programu Kamsoft
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.