Technik Farmacji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 03.09.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 03.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

     APTEKI w SZCZECINIE zatrudnią TECHNIKÓW FARMACJI.
    WYSOKIE wynagrodzenie i atrakcyjne warunki pracy.
    tel. kontaktowy: 609 691 651

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • Praca na stanowisku technika farmacji w aptece ogólnodostępnej.
    Wymagania:
    • uprawnienia zawodowe TECHNIKA FARMACJI potwierdzone dyplomem
    • odbyty staż podyplomowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.