Technik farmacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

    Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • praca w magazynie płynów infuzyjnych, dezynfekcji i materiałów opatrunkowych oraz - magazynie sprzętu medycznego,
    • przyjmowanie recept z oddziałów ,sprawdzanie, zestawianie i wydawanie,
    • monitorowanie terminów ważności asortymentu w podległych magazynach oraz –stanów magazynowych,
    • nadzór nad zgłoszeniami i powiadomieniami dotyczącymi wyrobów, przyjmowanie reklamacji i zgłoszeń incydentów medycznych,

    Wymagania:

    • ukończone studium farmaceutyczne, po stażu, minimum rok praktyki w aptece szpitalnej/dziale farmacji,
    • znajomość pakietu Microsoft Office w tym programu Excel, bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
    • znajomość przepisów i norm prawnych :ustawy Prawo Farmaceutyczne, Ustawy o Wyrobach Medycznych,
    • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole, wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie, zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista, skrupulatność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę jednozmianowa od pon.-pt. w godzinach 7:30 - 15:05,
    • szkolenia, możliwość pracy w profesjonalnym zespole, możliwość realizacji nowych, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań.