Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik

POLITECHNIKA GDAŃSKAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wydział Mechaniczny

Technik

ZADANIA/ ROLA W ZESPOLE:

  • obsługa techniczna laboratoriów dydaktycznych (przygotowanie stanowisk i obsługa maszyn),
  • utrzymanie w należytym stanie powierzonego sprzętu,
  • przygotowywanie próbek i materiałów niezbędnych do procesów dydaktycznych,
  • opracowywanie rocznego planu zakupów materiałów eksploatacyjnych,
  • zabezpieczanie BHP i ppoż. sal laboratoryjnych i dydaktyczno-badawczych, • szkolenia stanowiskowe studentów dotyczące obsługi maszyn i stanowisk na których wykonywane są prace.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • podanie w sprawie zatrudnienia kierowane do Kanclerza PG,
  • dokumenty poświadczające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie).

WYMAGANIA PODSTAWOWE

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • stan zdrowia pozwalający na pracę przy materiałach ropopochodnych,
  • znajomość zagadnień elektrotechnicznych, mile widziana,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy komunikatywność, terminowość, rzetelność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • umiejętność wykonywania drobnych prac warsztatowych w tym: prace ślusarskie, spawanie MIG, frezowanie, naprawa i konserwacja maszyn.

Ogłoszenie archiwalne