Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Wymiar etatu: pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy z możliwością przedłużenia dobowego wymiaru pracy do 12 godzin.

Profesjonalna obsługa techniczna (konserwacja, naprawy, remonty) stanowisk interaktywnych, przestrzeni wystawienniczej i zaplecza Centrum, w szczególności:

-opieka techniczna nad stanowiskami interaktywnymi,

-opieka techniczna nad przestrzenią wystawienniczą i pomieszczeniami zaplecza Centrum,

-opieka techniczna nad wyposażeniem Centrum, w tym m.in. sprzęt audiowizualny,

-planowanie i wykonywanie napraw i remontów, koordynowanie napraw wykonywanych przez kontrahentów zewnętrznych,

-wyszukiwanie i dobór narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych,

-wykonywanie pomocy edukacyjnych i elementów stanowisk interaktywnych na potrzeby Centrum,

-dokonywanie zakupów na potrzeby Centrum.

Nasze wymagania

Wykształcenie:

• preferowane wykształcenie techniczne

Wymagania niezbędne:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w przypadku braku doświadczenia wykształcenie techniczne,

• praktyczna znajomość zagadnień technicznych, związanych z pracą warsztatu w zakresie napraw urządzeń mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz drobnych prac stolarskich i wykończeniowych.

• umiejętność wyszukiwania i doboru materiałów potrzebnych do realizacji zadań,

• stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości,

• umiejętność pracy w zespole,

• sumienność, skrupulatność, zdolności organizacyjne na stanowisku pracy oraz duża samodzielność w działaniu,

• kreatywność, elastyczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów,

• otwartość na zmiany,

• umiejętność działania pod presją czasu.

Mile widziane:

• wykształcenie średnie techniczne

• wiedza w zakresie elektroniki i automatyki

• znajomość obsługi maszyn i narzędzi warsztatowych (m.in. wiertarka, szlifierka kątowa, wyrzynarka, pilarka tarczowa, piła ręczna, frezarka)

• umiejętności z zakresu lutowania i wylutowywania elementów elektronicznych,

• zainteresowania związane z nauką.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• CV

Dokumenty należy składać drogą pocztową lub osobiście w biurze Centrum Nauki Experyment,

al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, budynek III W-K, pok. H-127 – w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Centrum Nauki Experyment w Gdyni oferta pracy – Technik (biuro Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00) lub drogą elektroniczną na adres [email protected] do 30.09.2022 r.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Instytucji,

  • elastyczny grafik,

  • benefity pracownicze, m.in.: dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, bony podarunkowe, nagrody uznaniowe.