Logo Pracuj.pl

Technik Grupy Mobilnej

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako technik hydraulik, elektryk lub złota rączka
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV; inne mile widziane
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy, telefon

Technik Grupy Mobilnej, Bydgoszcz