Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik hodowli roślin

  • Kórnik, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EURALIS Nasiona

    Firma EURALIS Nasiona Sp. z o.o. jest Przedstawicielem firmy hodowlano-nasiennej EURALIS Semences S.A.S., należącej do francuskiej Grupy EURALIS. Ogólnoeuropejski zasięg oraz bogate zaplecze genetyczne znajduje odzwierciedlenie w wiodącej pozycji firmy na rynku nasion kukurydzy, rzepaku i słonecznika.

    Miejsce pracy: Kórnik, Poznań (okolice)
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • pomoc w prowadzeniu ogródka hodowlanego
    • prace przy zbiorze i siewie materiałów hodowlanych
    • nadzór nad pracownikami sezonowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie min średnie, mile widziani absolwenci rolnictwa lub ogrodnictwa
    • dyspozycyjność,
    • dokładność i odpowiedzialność
    • prawo jazdy
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w okresie od kwietnia do września 2018
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w międzynarodowym zespole z możliwością wyjazdów zagranicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euralis Nasiona Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Euralis Nasiona Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.