Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik i instalator systemów alarmowych

  • małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technik i instalator systemów alarmowych, CCTV, KD

    Opis stanowiska:

    • instalacja systemów alarmowych
    • montowanie, uruchamianie, konfigurowanie, serwisowanie systemów technicznej ochrony mienia, systemów nagłośnienia, ppoż, okablowania strukturalnego, telewizji dozorowej
    • możliwa kooperacja z  firmami jedno - dwuosobowymi w zakresie jw.
    • nienormowany czas pracy
    • praca wykonywana na terenie całej RP, być może również poza granicami RP

    Wymagania:

    • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne, najlepiej w kierunkach związanych z elektroniką, elektromechaniką
      i elektrotechniką
    • prawo jazdy kategorii „B”
    • umiejętność obsługi komputera, w tym programów do projektowania typu AutoCAD
    • podstawowa znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii technicznej
    • doświadczenie w firmach instalatorskich, telekomunikacyjnych, elektrycznych – wskazane
    • dyspozycyjność

    Dodatkowe wymagania i życzenia:

    • pracownik powinien przejść badania okresowe w przychodni pracy właściwe dla stanowiska technik – instalator systemów ochrony (praca na wysokości 1 – 9m)

    Oferujemy:

    • dodatkowe świadczenia pracownicze: do negocjacji po 6-miesięcznym okresie próbny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Szczegółowa informacja o zakresie obowiązków i charakterze pracy – 501752122, po wcześniejszym przesłaniu CV.
    Rozmowa wstępna – 022 846-07-32 w godz. 9-15.