Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik in Vivo - Dział Rozwoju Przedklinicznego

Celon Pharma S.A.

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

    Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prace zootechniczne na terenie zwierzętarni: mycie, przygotowanie i wymiana klatek dla zwierząt, zapewnienie zwierzętom stałego dostępu do pokarmu i świeżej wody, czynności związane z utrzymaniem odpowiedniego stanu sanitarnego pomieszczeń

  • planowanie i ustalanie harmonogramu zamówień materiałów dla zwierząt niezbędnych do przeprowadzania badań, nadzór nad magazynem, zamawianie brakujących materiałów oraz odczynników, zgłaszanie potrzeb magazynowych

  • pomoc przy wykonywaniu procedur eksperymentalnych in vivo

  • przygotowanie podstawowych odczynników, buforów i roztworów

  • przygotowanie zaplecza laboratoryjnego

  • obsługa podstawowych urządzeń: wagi laboratoryjne, pH-metry, zmywarki, autoklawy

  • zbiórka i ewidencja odpadów z laboratoriów działu przedklinicznego

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w magazynie i laboratorium

  • udostępnianie odczynników z magazynu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • prace techniczne i porządkowe w laboratorium

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie - w obszarze: weterynarii, zootechniki lub pokrewnym

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość behawioru, fizjologii oraz anatomii zwierząt laboratoryjnych

  • posiadanie niezbędnych szkoleń i certyfikatów umożliwiających prace ze zwierzętami laboratoryjnymi na terenie Polski

  • umiejętność oceny stanu fizjologicznego danego gatunku zwierząt oraz umiejętne oszacowanie cierpienia zwierząt i zastosowanie odpowiednich humanitarnych punktów końcowych w ramach eksperymentu

  • znajomość edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego, pakietu Office oraz umiejętność obsługi przeglądarek internetowych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej na poziomie umożliwiającym komunikowanie się i rozumienia treści z zakresu słownictwa life science

  • prawo jazdy kategorii B

  • dobra organizacja czasu pracy

  • dokładność, rzetelność i samodzielność

  • kursy i szkolenia z zakresu pomocy przedmedycznej

  • podstawowe kursy i szkolenia z zakresu eksploatacji urządzeń i instalacji w laboratoriach badawczych

To oferujemy

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów badawczych których celem jest rozwój i wprowadzenie na rynek nowych leków

  • pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole badawczym

  • współpracę z renomowanymi jednostki badawczymi w Polsce i na świecie

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne środowisko pracy

  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj. W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska Technik in vivo R&D.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.